FESTYN STRAŻACKI 2016 – relecja

Jak co roku w lipcu przy odpuście św. Jakuba St. Apostoła w Lubszy odbył się festyn strażacki zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Uczestnicy imprezy mieli m. in. okazję zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego i technicznego przygotowany przez strażaków – ochotników na nowo zakupionym sprzęcie.

Ich zadaniem było wyciągnięcie poszkodowanego spod wraku samochodu oraz udzielenie mu pierwszej pomocy przedmedycznej i zademonstrowanie prawidłowej resuscytacji krążeniowo – oddechowej na fantomie.

Na czas trwania festynu przygotowano liczne atrakcje: najmłodsi mogli pobawić się w nadmuchiwanym zamku oraz pomalować sobie na twarzy znane postacie z bajek. Dzieciom, zarówno jak i dorosłym czas umilili animatorzy – Trele Morele Disco.

W siedzibie remizy strażackiej zorganizowano sklepik, w którym do kupienia były napoje, słodycze, przekąski, kiełbaski oraz wypieki.
W sobotę o godzinie 18:00 oprawę muzyczną imprezy zapewnił zaprzyjaźniony zespół muzyczny „SILVERS”, który bawił nas przy swojej muzyce do białego rana.

W niedzielę gościliśmy podczas zabawy tanecznej także nasz zaprzyjaźniony zespół „YUNIX”, który uświetniał organizowaną imprezę do późnych godzin wieczornych, mimo mało sprzyjających warunków atmosferycznych, które nie przeszkodziły w świetnej zabawie przybyłym gościom.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Lubszy oraz mieszkańcom sąsiednich miejscowości, za tak liczne przybycie oraz wspieracie naszego przedsięwzięcia.
Pragniemy serdecznie podziękować osobom, które brały czynny udział w organizowaniu tej imprezy jak i też tych, którzy ją wspierali.
Do tego grona należą:
1. O.K. Fest s. c.,
2. Piekarnia – Ciastkarnia Ł. M. Maj.,
3. Sklep Art. Spożywczych i Wielobranżowy – p. Małgorzata Pająk,
4. Zakład Masarski „Więcek”,
5. „Helmet” – p. Helmut Myrcik.

Serdecznie dziękujemy ! – OSP Lubsza.
Projekt został współfinansowany z budżetu Gminy Woźniki.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

2 myśli na temat “FESTYN STRAŻACKI 2016 – relecja

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Możliwość komentowania jest wyłączona.